Про нас

Графік роботи:

Понеділок-П’ятниця

10.00 – 19.00

Ми знаходимось за адресою:

м.Хмельницький,

пр-т.Миру,69, ТЦ”Ріко”, оф.203

м.Кам`янець-Подільський,

пр-т.Грушевського,46, оф.415

 

 Друзі!

Тільки з вашою підтримкою ми здобули нагороду за 1-е місце

в номінації “ТУРИСТИЧНА АГЕНЦІЯ” за версією порталу НАРОДНИЙ БРЕНД.

Ми дякуємо вам за довіру, що цінуєте та підтримуєте!!

 

Раді вітати Вас на сторінці нашої турагенції!

Ні для кого не секрет, що найбільшим досягненням компанії, що працює в сфері послуг, є довіра та вдячність наших клієнтів.

Наша мета – стовідсоткове задоволення туриста нашою роботою! Наш девіз – відпочинок доступний кожному!

 Якщо Вам потрібна кваліфікована допомога в організації свого відпочинку, ми – найкращі порадники вишуканої відпустки за доступну ціну.
Туристичне агентство “ЕКО-ТУР” – це саме Ваш провідник у сучасному світі туризму і мандрівок,  туристичне агенство, яке рекомендують друзям! Ми дбаємо про те, щоб відгуки про нашу роботу залишались завжди позитивними, а Ваш відпочинок приніс Вам незабутню насолоду.  “ЕКО-ТУР” – туристичне агентство, яке старається удосконалюватись і враховувати всі сучасні тенденції розвитку туризму як в Україні, так і за кордоном.

Туристична агенція “ЕКО-ТУР” – це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії “ЕКО-ТУР” , завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!

Наш успіх – довіра наших клієнтів! Ми пропонуємо туристичні поїздки по Україні як для приватних так і для корпоративних клієнтів. Допоможемо організувати подорож відповідно до Ваших побажань та можливостей, відкрити для Вас мальовничі куточки та незвідані горизонти нашої чудової батьківщини , познайомити з іншими культурами, звичаями, побутом…

Запрошуємо Вас подорожувати з нами, а також щиро дякуємо всім туристам, які стали нашими постійними клієнтами і вибрали нас своїм турагентством.

Ваш надійний партнер в світі подорожей та відпочинку  туристична агенція ЕКО-ТУР ФОП Лопатюк

З повагою Лопатюк Олександр Ілліч.