Цей тур включено в 3-х та 4-х денну поїздку “Закарпатські Озера” з червня.

7:30   –виїзд з с.Бене

8:00 – 9:30   перетин  українсько-угорського кордону (КПП ЛУЖАНКА)

При наявності біометричного паспорту для перетину кордону необхідно мати при собі 10000 форінтів (1000 грн.,), або еквівалент цій сумі в доларах або євро.

При наявності звичайного закордонного паспорту з наявністю шенгенської, це не є обов’язково.

Для перетину кордону дітей обов’язково повинне бути доручення від батьків на особу з якою вони перетинають кордон, якщо дитина перетинає кордон з одним з батьків то повинно бути доручення від іншого. В разі смерті батьків, потрібен лист про смерть на кордон.

Обов’язково мати при собі закордонний паспорт.

9:30  – 10:30 переїзд по території Угорщини в м. Ніредьгаза

Місто Ньїредьгаза межує з трьома країнами. Це обласний центр області Саболч-Сатмар-Берег з населенням майже 120000 жителів, він є сьомим за величиною містом Угорщини.

11.00 – 14.30 Купання в термальному аквакомплексі Акваріус (вхідні квитки -390 грн./день/люд.

Ніредьгаза , що має багатовікову історію – місто Європейському союзі з цікавою багатовіковою історією і своєрідною архітектурою. Ніредьгаза – термали Угорщини. У купальному комплексі крім традиційних термальних і лікувальних процедур пропонуються найрізноманітніші можливості активного веселого відпочинку: басейн зі штучною хвилею, сімейна водна гірка, водна гірська “камікадзе”, гігантська гірка, гірка “Чорна діра”, “Скажений потік”, печера з водною завісою.

Або відвідування Зоопарку та Океанаріуму (400 грн.)

Екскурсія в один з найбільших і найгарніших зоопарків східної Європи – Sóstó ZOO: Nyíregyházi Állatpark. Він розкинувся в старому дубовому лісі на території 30 гектарів, у ньому мешкають понад 5 тисяч тварин. Звірі тут живуть в умовах, наближених до природних, вони представляють усі континенти, тож зоопарк пропонує своїм відвідувачам «протягом дня побачити цілий світ». Є в зоопарку і острів крокодилів, печера летючих мишей, водойма з піраніями, «ведмежий ліс» з бурими ведмедями, «Стежка Тарзана» з карликовими бегемотами, фламінго, сурікатами, левами, і гепардами.

Не менше захоплює відвідувачів океанаріум з акваріумом в 500.000 літрів, на підготовку якого було використано 17 тонн солі. В акваріумі з оглядовим прозорим тунелем живе декілька сотень маленьких рибок та 4 акули (тигрова, акула-нянька, і дві піскові)

15:00-16:00  по бажанню обід (екскурсовод заводить в місце, де можна пообідати.)

На 1 особу орієнтовно 200 грн.(2000 форінтів)

16:30 – 17:30  відвідання Теско. Шоппінг.

Також у Ньїредьгазі дуже багато українців, що приїжджають на закупи до гіпермаркету Tesco. Рекомендуємо виділити і вам трохи часу на магазини. Вибір і ціни приємно здивують! Відвідуючи TESCO, можете бути впевненими, що знайдете там все необхідне і навіть більше, а також отримаєте професійну консультацію та високу якість обслуговування.

18:00  Відправлення додому

20:30   орієнтовно прибуття в садиби

Вартість туру на 1 особу – 1400 грн.

У вартість входить:

  • Проїзд автобусом по маршруту

  • Екскурсія по маршруту Берегово- Ніредьгаза

  • Супровід керівником групи

Зранку перед початком екскурсії автобус заїде на заправку, де буде обмінник, який працює цілодобово і там всі зможуть купити собі форінти.

Запис та уточнення за телефонами:

тел.: 067-699-87-91, 098-559-43-00,

098-105-05-57            

Приєднуйтесь до групи ЕКО-ТУР в ФЕЙСБУКSóstó ZOO, Акваріус, Ніредьгаза, термали Угорщини