Хто з вас хоча б раз за життя не відчував відповідальність за те, щоб зробити іншу людину щасливою? Тоді ви знаєте, який це тягар – не вгадати з подарунком. І тоді не дивно, що ви вже придивлялися до подарункових сертифікатів, що дають змогу не мучитися з подарунком і не чекати, затамувавши подих – чи сподобається презент.

Обрати подарунок для своєї другої половинки… Що б це могло бути – романтичне дозвілля чи практична річ? Яке б рішення Ви не прийняли, найголовніше – увага і турбота по відношенню до близької людини. Адже у відносинах мають значення не стільки подарунки, скільки щасливі хвилини, проведені разом.

Подорож – це універсальний подарунок,  який залишиться в пам’яті на все життя і принесе масу задоволення, багато нових емоцій і чудових вражень!!!

Головне завдання кожного з тих подарунків, що роблять від щирого серця, – вразити отримувача.

У нас можна придбати подарункові сертифікати на отримання яскравого враження від подорожі, адреналіну, побачити краєвиди, де йдуть за хмари вершини карпатських гір,  т.і.

 Подарунковий сертифікат можна придбати на конкретний тур та дату, який Вам сподобався, або та на певну суму і терміном на 1 місяць.

Турагенство пропонує подарункові сертифікати на 1,2,3-х денні поїздки, які  будуть  найоригінальнішим подарунком  Вашим рідним, близьким та коханим!!!

Подарункові Сертифікати від турагенства “ЕКО-ТУР” 

– це простий спосіб проявити турботу про своїх близьких, а також привітати їх зі святами. 

Подаруйте вашим рідним, друзям, коханим, колегам можливість здійснити незабутню подорож,

яка залишиться в спогадах назавжди!!!

 

Звертайтесь за тел.098-559-43-00, 098-105-05-57,

067-699-87-91

 м.Хмельницький, пр-т.Миру,69. ТЦ”Ріко”, оф.203

 тел. 067-810-20-20

м.Кам`янець-Подільський, пр-т Грушевського,46, оф.415Берегово, Буковель, Вихідні, Гук, Карпати, Лопатюк, Манявський скит, Мукачево, Новий рік, подарункові сертифікати, подарунок, Почаїв, ПП Лопатюк, романтична подорож, Рошен, сертифікат, Термальні басейни, туристичні фірми Хмельницького, турфірми Хмельницького, Ужгород, Ужгородський замок