Новий рік 2020 в Закарпатті

 30-31.12-1-2.01.2020р.

1 день (30.12)

 30.12.18р. 3.00 виїзд з м. Хмельницького від Будинку побуту зу

пинка Юність.

Свято розпочалось!!!

Приємний переїзд.

Славське

Славське  розташоване у сонячній долині, ніби в амфітеатрі, в місці злиття двох річок — Опору і його притоки Славки, на висоті 590-600 м над рівнем моря. Зі всіх боків селище оточене горами.

Найдовший канатно-крісельний підйомник, катання на джипах-снігоходах, сувенірний ринок, глінтвейн і звичайно колиби з смачними національними стравами з пилу-жару на любий смак.

Поселення у номерах зі зручностями (душ, туалет в номері) в шикарному готелі, де є все для найкращого відпочинку та приємного проведення Вашого дозвілля (смт. Іршава)

19.00 вечеря.

Вільний час (прогулянка, шашлики…).

2 день (31.12)

9.00 сніданок.

Термальні води Велятино

Термальні води Велятина добуваються зі свердловини глибиною 1000 метрів і мають температуру понад 36°C. Це природне джерело здоров’я. Спектр лікувальних можливостей велятинських термальних вод дуже широкий. Відвідування басейнів та лікувальних ванн на території комплексу «Теплі води» позитивно впливає на опорно-руховий апарат, серцево-судинну, дихальну та нервову системи, а також ефективне при лікуванні гінекологічних захворювань.

ХУСТ

Залишки замку, прогулянка містом.

ХУСТСЬКИЙ ЗАМОК

Збудований десь на межі XI і XII століть, замок стоїть на горі вулканічного походження. Ним володіли галицько-волинські князі. Князі за нього і воювали, а також Габсбурги, турки і татари.

Згодом самі Небеса ніби захотіли знищити Хустський замок, ударивши блискавкою. Вона влучила прямо у порохові склади, після чого архітектурну пам’ятку не вдалось врятувати навіть відбудовою.

Та найцікавіше, що історію замку напряму пов’язують з іменем графа Дракули. Відомий лицар, якого прозвали Драго (ромунською «чорт») через страшенно спотворене бойовими шрамами обличчя, свого часу жив на хустських землях. І згодом, розбагатівши, заволодів і Хустським замком. Кажуть, сам угорський король боявся цієї людини. Прямим нащадком графа Драго є Влад Дракула.

Та насправді версій про факти, що доводять зв’язок графа-вампіра і Хустського замку існує більш, ніж багато. За однією з них, фортецю спеціально будували для графа Драго. І у процесі спорудження та насипу гори загинули тисячі закарпатців. Тож замок практично стоїть на людських кістках.

Та історії привидів Хустського замку пов’язують із часами монгольського завойовника Батия. Легенди розповідають, як місцевий воєвода, вбивши власного сина, якого не впізнав після татарського полону, встромляє ніж у серце і собі. Сестра вбитого хлопця і дочка батька-убивці Ріка заподіює собі смерть з горя. Саме її привид, як розповідають місцеві, ночами блукає поміж стін Хустського замку.

Сьогодні про негативну енергетику місця, яка відчувається вже біля підніжжя гори, говорять дуже багато людей. У туристів з’являються несподівані відчуття страху і холоду.

На жаль, сьогодні від стін замку залишились практично лише руїни. Та його слава і легенди непідвладні часові.

Прогулянка містом Хуст.

19.00 вечеря

Вільний час, підготовка до нового року.

 

22.30год святкування Нового року, Програма з Дідом морозом  та Снігуронькою, музика.

 

3 день (01.01)

 

12.00 пізній сніданок (хто зможе)

Вільний день.

14.00-20.00 сауна + басейн (включено у вартість)

20.00 вечеря, продовження банкету…

Вільний час (відпочинок, шашлики…).

 

4 день (02.01)

9.00 сніданок.

Термальні басейни Косино або Берегово.

Косино. Термальні басейни

Основною особливістю термальних вод Косино є привабливе розміщення на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. В Україні цей шлейф охоплює Закарпаття, в тому числі Виноградівський і Берегівський райони.

За своїм хімічним складом термальна вода багата на залізо, масова концентрація якого становить 1,62 (г/дм3), натрій, калій, фтор, цинк та інші мікроелементи. Кислотно – лужний баланс рН 6,08. А загальна мінералізація води становить 8,5 – 11,00 г/дм3.

За даними бальнеологічного висновку, ця вода придатна для зовнішнього застосування при захворюваннях опорно – рухового апарату, серцево – судинної системи, периферичної нервової системи, периферичних судин та біліарної системи.

або Термальні води Берегово

У мальовничому куточку Закарпаття розташувалося місто Берегово. Це місто прославилось унікальними термальними лікувальними водами високої мінералізації (аналоги відповідної води є тільки в чотирьох куточках світу – Сахалін, Нова Зеландія, Ісландія і на Берегівщині) За часів Радянського Союзу на території Берегівського родовища термальних вод були розроблені і досліджені кілька свердловин.

Нещодавно на одну з цих свердловин Товариство «Жайворонок-Пачірта» отримало спеціальний дозвіл на користування надрами та побудувало оздоровчий басейн закритого типу європейського рівня.

Над басейном, на другому поверсі, знаходиться затишне кафе, де можна випити запашну каву, гарячі і прохолодні напої  в перерві між купанням, а також сауни.

Дегустація вина.

ЗАМОК ШЕНБОРНІВ

(Прогулянка, фотосесія)

Витончений силует палацу Шенборна зі стрункими готичними вежами в урочищі Берегвар виринає посеред смарагдового лісу, немов казковий міраж. Елегантна неоренесансна споруда, зведена поблизу селища Карпати Мукачівського району Закарпатської області, виглядає, немов шляхетна панянка, яка заблукала серед диких карпатських лісів. Палацу притаманна якась відчуженість від всього земного всупереч цілком тривіальному призначенню – вже більше 60 років в ньому розміщується центральний корпус санаторію «Карпати». Урочистий вигляд архітектурного дива з червоною фігурною черепицею дахів нагадує про шляхетні часи, коли в розкішних покоях хизувалися мисливськими трофеями його вельможні гості з Відня та Будапешту після азартного полювання на диких звірів в місцевих хащах. Так, впливова німецько-австрійська династія Шенборнів зналася на привілейованих задоволеннях та мала потужні зв’язки, недарма подейкують, що романтичний лицарський замок виник після зустрічі графа Шенборна-Бухгейма з сумно відомим наступником австро-угорського престолу ерцгерцогом Францом Фердинандом, який висловив бажання отримати запрошення на полювання в чарівних Карпатах.

16.00 виїзд додому.

 

Вартість: 3800грн. (проїзд, проживання в номерах зі зручностями, страхування, дворазове харчування).

Новорічна програма 1200грн (новорічний стіл, програма з Дідом Морозом та Снігуронькою, жива музика).

Екскурсійні та вхідні квитки оплочуються окремо.

Канатно-крісельний підйомник – 120грн, катання на квадроциклах – від 100грн,  термальні басейни Велятино – 200 грн/2 год, Берегово – 220 грн/2,5 год або термальні басейни Косино – 450 грн/3 год, замок Шенборна – 20грн + екскурсія за бажанням.

 

Запис та замовлення за телефонами:

0985594300, 0981050557, 0676998791

 Приєднуйтесь до групи ЕКО-ТУР у ФЕЙСБУЦІ!

Проживання в готелі смт. Іршава “Іллара”в Закарпатті, в Карпатах, відпочино в Закарпатті, відпочинок в Карпатах, новий рік 2020, Новий рік в Закарпатті, новий Рік в Карпатах, Новий рік з Хмельницького, поїздки на новий рік з хмельницького, святкування Нового року, термальні води на новий рік, тури на новий рік з хмельницького, туристичні поїздки в Карпати, туристичні фірми Хмельницького